O nas


Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci

do naszej kameralnej i przytulnej Sali Zabaw –

u nas Dzieci zawsze są w zasięgu wzroku opiekunów,

bez konieczności biegania za nimi.

 

 

Baśniogród jest to klimatyczna sala zabaw, nastawiona głównie na organizację imprez okolicznościowych dla dzieci, jednakże w naszych prograch chętnie witamy także dzieci chcące się z nami bawić bez większej okazji.

Nasze wyposażenie jest produkcji polskiej, atestowane, dostosowane zostało do dzieci w każdym wieku, jednak szczególnie mieliśmy na uwadze maluszki. Uznaliśmy, że starsze dziecko odnajdzie się wszędzie, a kilkulatki, które dopiero zaczynają swą przygodę z salami zabaw niekoniecznie. Dla nich przejście przez długie labirynty z masą przeszkód może być zbyt trudne i zamiast radości jest płacz oraz stres. U nas najmłodsi znajdą miękką zjeżdżalnię, wiele zabawek i innych atrakcji, dzięki którym rodzic będzie mógł się spokojnie zrelaksować popijając kawę i obserwując zabawę swej pociechy.

Sala jest czynna codziennie od godz. 16 do 19.30, w soboty i niedziele od 11-20 (o zmianach w rozkładzie godzin informujemy na bieżąco na naszym profilu na fb). Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy otwarli salę także wcześniej, o ile jest taka potrzeba dla większej grupy dzieci.

Proponujemy śledzić naszą stronę na facebooku, gdzie będziemy informować o ewentualnych rezerwacjach sali na wyłączność. Poza małpim gajem mamy także podłogę interaktywną, zwaną "magicznym dywanem", a dla rodziców darmowy internet, bieżącą prasę oraz biblioteczkę. 

U nas dzieci mogą spotkać wiele postaci z ulubionych bajek, będziemy Was zapraszać na wspólne bale, dyskoteki, spotkania z ciekawymi osobami, warsztaty, teatrzyki. Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie w stworzeniu takiego miejsca, gdzie będzie się wchodziło z uśmiechem, a wychodziło z jeszcze większym.

Mamy wspaniałą grupę animatorek, doświadczonych w pracy z dziećmi, które prowadzą imprezy urodzinowe i tematyczne.

Sala jest wyposażona w profesjonalny system wentylacji powietrza (nie ma konieczności otwierania okien, specjalnym rurami wpuszczamy do sali świeże powietrze, a wyciągamy zużyte) oraz klimatyzację - przez co nawet największe upały oraz mrozy na dworze nie będa nam straszne.

W sali zabaw dostępne są suszarki do wysuszenia włosów po zabawowym szaleństwie.

Mamy bogato wyposażoną kawiarenkę - oferujemy pyszne naturalne lody gałkowe w 10 smakach, frytki przygotowywane na gorącym powietrzu, sandwicze oraz kawy i herbaty.

Regulamin

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie maluchów prosimy o zachowanie następujących zasad:

 1. Dzieci wchodzą do sali zabaw z opiekunem i w trakcie zabawy pozostają pod jego stałą opieką. Ubrania wierzchnie oraz obuwie zdejmujemy przy wejściu w szatni – zdjęcie obuwia dotyczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Dla dorosłych zapewniamy ochraniacze na buty.
 2. Wszystkie dzieci bawią się na sali w skarpetkach lub rajstopach.
 3. Dla bezpieczeństwa dzieci przed rozpoczęciem zabawy należy odłożyć wszystkie przedmioty, które mogą ulec uszkodzeniu, zagubieniu lub zagrażają bezpieczeństwu podczas zabawy (zegarki, biżuteria, telefony komórkowe, paski z ostrymi sprzączkami, przedmioty ostre, naszyjniki, bransoletki, okulary, itp.)
 4. Jedzenie i napoje spożywamy tylko przy stolikach.

Zabrania się:

 1. Wnoszenia do konstrukcji jakichkolwiek przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu dzieci.
 2. Skakania z osiatkowanych ścian konstrukcji oraz zjeżdżalni.
 3. Wchodzenia w górę po zjeżdżalni (pod prąd), co grozi upadkiem.
 4. Wspinania i skakania z wewnętrznych ścianek konstrukcji.
 5. Niszczenia konstrukcji, zabawek lub elementów wystroju.
 6. Wnoszenia na teren Sali Zabaw jedzenia i napojów z zewnątrz.
 7. Sala zabaw jest bezpieczna, co poparte jest odpowiednimi certyfikatami. Nie stanowi zagrożenia dla dzieci. Wypadki zdarzyć się mogą jedynie poprzez nieuwagę dziecka, nieodpowiednią zabawę lub osoby trzecie. Sala nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikłe z tytułu nieprzestrzegania postanowień niniejszego regulaminu. Przyjmujemy jedynie odpowiedzialność za wypadki spodowowane w wyniku wadliwego sprzętu, niezabezpieczonych zabawek. Za przebieg zabawy i jej ewentualne skutki odpowiedzialność bierze rodzic.
 8. Jeśli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, rodzic jest zobowiązany poinformować obsługę sali, dziecko powinno zaprzestać natychmiast zabawy, powinien zostac spisany protokół wypadku (zgromadzone w sprawie dowody powinny potwierdzac fakt powstania zdarzenia, jego przyczynę, rozmiar powstałych obrażeń, wykazać ewidentną winę organizatora imprezy), ewentualnie powinna zostać sprowadzona pomoc medyczna. Tak by czarno na białym było wiadomo, że zdarzenie miało miejsce na terenie sali, a nie po wyjściu z niej, co jest istotne w przypadku starania się o odszkodowanie.
 9. Animatorzy zatrudnieni do prowadzenia urodzin mają za zadanie jedynie zabawiać dzieci, a nie sprawować nad nimi bezpośredniej opieki. To samo dotyczy obsługi sali. Zatrudnienie animatora nie zwalnia opiekuna z pieczy nad dzieckiem. To na nim spoczywa obowiązek zwracania uwagi na niestosowną zabawę czy fakt stwarzania dla siebie niebezpieczeństwa.

Za ewentualne szkody na osobie lub mieniu spowodowane przez dziecko odpowiadają rodzice lub opiekunowie. Apteczka pierwszej pomocy znajduje się w recepcji. Sala Zabaw dla dzieci nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie Sali. Uznaje się, że każda osoba, która przebywa na terenie sali zabaw zapoznała się z regulaminem zobowiązała do jego przestrzegania.